1:21

Grzech jest Ciężki

przez 2 tygodnie temu

Grzech jest bardzo ciężki i każdy grzech którego dopuszcza się mężczyzna, każdy grzech którego dopuszcza się kobieta, każdy grzech...

7:28

Większość Ludzi Idzie do Piekła

przez 3 tygodnie temu

Prawdy z Ew. Mateusza 7 i Ew. Łukasza 13:24 sa szokujące dla większości współczesnych Chrześcijan i nie słyszy się aby były głoszone, ale nadal pozostają...

5:15

Nie Biegnięcie do Chrystusa Powoduje Ruinę

przez 1 miesiąc temu

Co może stać się z ludźmi którzy stracili swoją radość i pokój? Zazwyczaj zwijają się w kłębek w swojej sypialni i stają się nieefektywni i są bezowocni. Dlaczego?

Cierpię, Dlaczego Ja? Dlaczego Teraz?

przez 1 miesiąc temu

Kiedy do twojego życia wkracza próba, czy pytasz Boga "Dlaczego?", czy też ufasz Panu, że nie ważne jak wielki byłby sztorm, to On jest na tronie.

6:56

Czy masz pokój w swoim życiu?

przez 1 miesiąc temu

Skąd świat bierze swój pokój? - Ludzie mają pokój kiedy wszystko idzie dobrze, kiedy pieniądze są na koncie w banku, a oni są nadali młodzi i piękni, wtedy czują pokój.

2:06

Biblia nie jest nudna, Avatar jest!

przez 1 miesiąc temu

Czy dostrzegasz w sobie wielki głód Słowa Bożego czy głód rozrywki?

5:03

Jezus Umarł za Mnie

przez 1 miesiąc temu

Pan Jezus Chrystus, "wydał samego siebie za grzechy nasze, aby nas wyzwolić z teraźniejszego wieku złego według woli Boga i Ojca naszego," - Galacjan 1:4

2:24

Czy Wolisz Przebywać Raczej Ze Swoim Telefonem czy W Samotności z Bogiem?

przez 1 miesiąc temu

W swoim codziennym Chrześcijańskim życiu czy potrafisz dostrzec jak oddalasz się i przebywasz w samotności z Bogiem? Czy jesteś w ciągłym zakłóceniu?

6:11

Czym jest wiara?

przez 2 mies. temu

Nie jesteś zbawiony przez uczucie, jesteś zbawiony przez wiarę, tylko wiarę. Więc jeśli ktoś chce dostać się do Nieba to niech lepiej wierzy i trwa w wierze.