3:11

Jeżeli Miłujesz Świat Nie Miłujesz Chrystusa

przez 1 dzień temu

1 List Jana 2:15 - Nie miłujcie świata ani tych rzeczy, które są na świecie. Jeśli kto miłuje świat, nie ma w nim miłości Ojca.

3:11

Nie Patrz na Swoje Uczucia, Patrz na Chrystusa!

przez 4 dni temu

Sprawiasz że twoje życie duchowe w całości skupia się na tym czy się czujesz dobrze czy źle. Czy czujesz realność tego czy nie, czy czujesz siłę czy nie.

4:56

My Głosimy Chrystusa!

przez 1 tydzień temu

Paweł opisuje swoją służbę z użyciem tak wzniosłej terminologi - "abym zwiastował poganom niezgłębione bogactwo Chrystusowe" (Efezjan 3:8).

2:15

Proście a będzie wam dane

przez 2 tygodnie temu

Co powiecie o tym, jako o obietnicy? Rozmawiacie o obietnicy: On mówi, "A ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam." Co za obietnica!

4:06

Jak Zostać Odstępcą

przez 2 tygodnie temu

Syn zatracenia był wcześniej apostołem. Odstępca jest formowany z wyznawającego wcześniej wiarę Chrześcijanina.

2:58

Musisz Zwyciężyć

przez 3 tygodnie temu

Objawienie Jana 3:21 - Zwycięzcy pozwolę zasiąść ze mną na moim tronie, jak i Ja zwyciężyłem i zasiadłem wraz z Ojcem moim na jego tronie.

2:00

Wąska Droga Życia

przez 3 tygodnie temu

Ew. Mateusza 7:14 - A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują.

4:49

Zachęta dla Tych Którzy Zakładają Zbór

przez 2 mies. temu

Zniechęcenie może być wielką pokusą podczas zakładania zboru. Nie możemy patrzeć na to jak niewielu ludzi mamy, ale raczej musimy być wdzięczni za to...

2:03

Nie udawaj

przez 2 mies. temu

Jedną z najbardziej zasmucających rzeczy którą zajmują się religijni ludzie jest zabawa w Kościół, a jednak nie znają oni prawdziwie Pana.