Szukaj Boga z całego serca

Kategoria: Kazania, Video

Paweł modlił się za Efezjan mimo że byli zapięczętowani Duchem świętym Mówił: „Modlę się o was tak abyście mogli być wypełnieni pełnią Bożą” Proś o więcej, widzisz, Mojżesz prosił o więcej Paweł prosił o więcej, Dawid prosił o więcej Będę Cię szczerze szukał! .

Tylko głupiec przechodzący przez kopalnie złota nie zawrociłby i nie zabrał tyle ile może unieść.

Szukaj go z wiarą. Wiarą. Wierząc ze Bog jest wielki Wielki na tyle aby wyzwolić mnie z tego grzechu. Wielki aby naprawić moje życie, wystarczająco wielki aby to wywołać, aby mną poruszyć, postawić moje stopy na twardym gruncie. Panie, ufam że nie ma nic zbyt trudnego dla Ciebie Potrafisz uleczyć moje życie, naprawić je, pchnąć mnie, zrób cokolwiek jest niezbędne w moim zyciu.

Orzę..inwestuję wszystko co mam w Cieibe Wierzę ze zrobisz to dla mnie. Modlę się z wielką wiarą, przynoszę wielkie prośby i petycje do mojego Króla. 'Jego łaska i moc są takie ze nigdy nie mozemy prosić o za dużo.’

Mojżesz podniosł ręce wstawiennictwa ku niebu, Izrael zwyciężał. Jozue się modlił i stanęło słońce. Pastor Hsi z Chin, nawrócił się, ale jego żona nie była nawrócona, była przeszkodą dla jego pracy, modlił się i pościł przez 3 dni poszedł do sypialni i wygnął demona ze swej żony, i była potem dla niego wielką pomocą.

Módl się…módl się z wiarą, Bóg chce, Bóg może i jest chętny, ufaj Panu we wszystkich sprawach. We wszystkim, Wołaj do mnie a odpowiem Ci i objawię Ci wielke rzeczy, o ktorych nie wiedziałeś Jer 33:3.

spocznij w Bogu, spocznij na jego wszechmocy. Jesteś jednym z dwu kategorii ludzi – jesteś albo poszukiwaczem Boga lub nie. Jeśli nie jesteś poszukiwaczem Boga… Oto co wiem Bog mowi Ci żebyś zrobił dzisiaj Szukaj Pana dopóki może być znaleziony.

w księdze Ezdrasza (8:22), powiedział królowi: Ręka naszego Boga spoczywa dobrotliwie nad wszystkimi, którzy go szukają. lecz jego moc i gniew dotkną wszystkich, którzy od niego odstępują. jego moc i gniew za nie szukanie Boga. I lepiej zacznij już dziś dopóki Pan jest blisko, dopóki Bog jest tutaj, dopóki masz życie i oddech.

Statyczna pozycja jest bardzo niebezpieczna. Jeśli silniki samolotu przestaną pracować, zaczyna spadac.

Amazjasz zrobił to co sprawiedliwe w oczach Pana jednak nie z całego serca Wow!..Panie, nie pozwol mi mieć tego na moim nagrobku! niech to nie będzię moją biografią, Zrobiłem wszystko co sprawiedliwe w oczach Pana lecz nie z całego serca. Pomoż nam!

Lepiej zacznij szukać Boga teraz, zacznij mieć z nim społeczność

Czy boisz się iść do piekla?, oto co musisz zrobić; Ten biedak wołał i Pan wybawił go od wszystkich jego strachów. Jeśli boisz sie isć do piekła, wołaj do niego jak biedak.

Z pustymi rękami . Panie 'nic nie przynoszę w swoich rękach, przychodzę do Ciebie’. Szukam Ciebie, Jest napisane „Jeśli szukać mnie będziecie, znajdziecie Mnie”, Jeśli szukać mnie będziecie z całego serca”

Przyczyna dla ktorej nie znajdujesz Boga jest taka że szukałes go tylko troszeczke, ciągle cos Cie powstrzymuje. Szukaj go i znajdziesz go jeśli szukasz go z całego serca. Znajdziesz go w ten sposób, tak mowi Biblia.

Szukaj go z całego serca, bez zobowiązań. Absolutne, bezwarunkowe poddanie Królowi Królów, Wszystkie nasze uczucia przezucone na Niego, zainwestowane w Niego.

Dalej, chodźmy, czuję jak ktoś własnie wskazuje wzdłuż oceanu, w którym możemy orać… w tej przygodzie, z najgorszych grzechów do obecności Bożej