W Domu z Chrystusem

Kategoria: Kazania, Video

Tim Conway
Możesz być w kwiecie młodości i wigoru Ale twoje ciało należy do tej ziemi i jest skażone i nie możne podążyć za tobą. Jest wykonane ze składników, które nie mogą przejść tam gdzie idziemy; Musimy zostawić je za sobą i umieścić się w nieśmiertelności.

Bob Jennings
Bracia, chcę, żebyście o tym myśleli. Rzecz jest taka: Zanim spotkamy się ponownie, jeśli będziemy mieć tą konferencję w przyszłym roku, niektórzy z was odejdą. Istnieją rzeczy, które opisują naszą niebiańską przyszłość. Pan nazywa to snem, było to dla mnie nie małą pociechą. Chodziłem spać wiele razy, spanie nie jest mi obce. Sen jest OK. To jest tak jakby Pan chciał ci powiedzieć: „To jest w porządku” Wiesz, sen w Panu. Sen w Jezusie. To jest domem, w domu z Chrystusem. Początek nieśmiertelności.

Ayla Petteruti
Ufam Mu na każdym kroku, w każdy sposób, nawet teraz Ja wciąż walczę z rakiem i muszę powiedzieć, że mimo jeżdżenia na te różne rodzaje tak zwanych krucjat uzdrowicieli wiary i nie uzyskania uzdrowienia, jestem bardzo wdzięczny Bogu że nie uzdrowił mnie z raka. Jestem bardzo wdzięczny, bo bym został okradziony z wielu wspaniałych chwil jakie miałem z Panem.

Tim Conway
Niektórzy z was może już mieli ten moment, przychodzenia i odchodzenia. Ale myślisz o tej chwili, i to może być blisko! Słyszeliście o pastorze i jego żonie w Austin. Jechali tylko do domu. Mieli zderzenie czołowe i są w chwale. To może zdarzyć się tak szybko. Chodzi mi o to że jest tylko cienka zasłona między tobą a śmiercią. Śmierć jest tak blisko. Jesteśmy glinianymi garnkami! Jesteśmy nietrwali! Nie potrzeba wiele, aby zakończyć nasze życie fizyczne, aby oddzielić ducha od ciała.

Ayla Petteruti
Czas jest krótki i nigdy nie wiesz, kiedy odejdziesz. Nigdy nie wiesz, kiedy twój dzień śmierci nadejdzie. To może być jutro, to może być w tym momencie. Więc proszę, tylko upewnij się, upewnij się, że jesteś w porządku z Bogiem. Upewnij się, że znasz, Chrystusa. Ponieważ życie jest bezsensowne bez Niego.

Bob Jennings
Grzech nie jest tego warty. Nie będę grzeszył. Nie zamierzam iść tą drogą. Nie będę po jego stronie, ja nie zamierzam zazdrościć grzesznikowi. Będę dalej trwał z Chrystusem. Mam zamiar trzymać się z dala od grzechu. Będę się brzydzić światem. Moja ojczyzna jest w niebie. Nie zamierzam mieć ziemskich poglądów. Będę żyć dla Chrystusa, żyć dla wieczności. Mój dom nie jest tutaj, jest tam.

Tim Conway
Czy wszyscy powiedzą ze mną: Chcemy aby Paweł mówił za nas Kiedy powiedział nasze pragnienie, aby nie być w ciele ale razem z Panem. Czy nie chcecie tego? Aby pozbyć się tego ziemskiego ciała. Aby być wolnym. To jest nasza nadzieja, nie mieć więcej ciała śmierci! Nie mieć więcej zepsucia ale czystość i to na zawsze! Bracia nasze grzechy są skazane. Kara śmierci jest na nich. Może walczysz ze swoim grzechem dzisiaj, ale walcz z nadzieją i bądź odważnym bratem. Nadchodzi dzień, ta chwila nadchodzi. Bądź odważny, te grzechy pod, którymi jęczysz teraz. Wypowiedz wojnę przeciw nim teraz. Walcz i płacz nad nimi teraz. One są tylko tymczasowe.

Bob Jennings
Chrystus, Chrystus wszystko dla Niego. Wszystko dla Niego. On zasługuje na wszystko. Dostaje wszystko. Chcę robić wszystko dla Niego. Chcę być wszystkim dla Niego. Chcę skończyć dobrze. Chcę być na tym ostatnim okrążeniu z Bogiem, tak jak doszedłem do końca. Mówię wam bracia. Jedna rzecz, której nie chcesz mieć w swoim domu. Jedna rzecz, której nie chcesz mieć w swoim sercu. To grzech. To jest kontrabanda. Kiedy szczególnie zbliżasz się do końca i chcesz mieć czyste serce. Chcesz mieć czyste sumienie. Nie chcesz mieć grzechu dublera lub dookoła twojej głowy. Nie chcesz się bawić nim. Nie chcesz zmagać się z grzechem. Chcesz dojść do końca, ze zwycięstwem nad grzechem. Gdzie ty masz władzę. Gdzie ty masz zwycięstwo.

Tim Conway
My nie tylko odkładamy to ciało i po prostu mamy spokój z grzechem. Jest powiedziane, że ​​będziemy do Niego podobni.

Bob Jennings
Dano nam przedsmak mocy wieku przyszłego. Jest powiedziane przedsmak, w Liście do Hebrajczyków rozdział 6. Lepiej uwierz w to, przedsmak. A jeśli dano tylko przedsmak jak wiele więcej jest. „Strumienie ziemi jakie próbowałem, daleko głębiej, bardziej głębiej wypiję powyżej.” Błogosławieni umarli, którzy w Panu umierają. (Objawienie 14:13) Taki będzie koniec, chyba, że ​​Pan na przyjdzie pierwszy i odejdziemy bez umierania.


 Na Konferencjach w ostatnich latach Tim pocieszał braci, że niektórych z nas może nie być tam w przyszłym roku. W następnym roku Bob Jennings w wieku 63 i 23 letni Ayla Petteruti, udali się do domu Pana. – Wolimy być z dala od ciała i zamieszkać z Panem. – 2 Kor b 5:8.