„Chcę być zbawiony!” Więc chodź, nie czekaj!

Kategoria: Fragment, Video

Gdy Bóg ustanawia swoje zbawienie, nie mowi: „Poczekaj, aż ja coś zrobie” Mówi natomiast: „Oto jest, prosze, podarunek, za darmo” Wiesz co powinieneś usłyszeć w wyrażeniu „darmowy” ? No dalej! Gdy wezmę na bok małe dziecko, 3 lub 4 letnie, jedno z tych małych dzieci w kościele, I powiem: „To prezent dla Ciebie” To dziecko może powiedzieć: „To oznacza jeśli przyjde i wezmę Twój prezent jest mój?” mowisz: „To nie może być tak proste”!

Bracia, to jest tak proste, a jednak dla kobiet i mężczyzn którzy są całkowicie zdeterminowani aby zbawić siebie samych, jest to niemożliwe! Dla mężczyzn lub kobiet którzy chcą ofiarować coś Bogu, coś co On już dokonał Kiedy człowiek przychodzi i mowi: „Nie będę tak łatwo zbawiony”. „Gdybyś powiedział mi że mam chodzić na kolanach aż będą krwawić mogłbym to zrobić, ale to…” I wiesz co, mowisz, „To niedorzeczne, to brzmi jak absurd” Smutny fakt, to że więĸszość ludzi będzie raczej próbować pracować na swoje zbawienie i pójdzie do piekła. Ludzie są dumni i pyszni i będą próbowali ofiarować coś Bogu, jakąś prace, cokolwiek. Coś co mogą zrobić, i tak większość raczej zginie, niż powie: „Nie mam nic, co mogłbyć ofiarować Bogu.” Widzisz, aby podejść i wziąść podarunek za darmo, oznacza to że nie masz nic co mogłbyś ofiarować. Musisz to mieć za darmo, inaczej jesteś bez nadzieji.

O, to najlepsza wiadomość na świecie! Dla osoby która powie:, „Próbowałem i próbowałem i każda próba była porażką”. „Panie, jeśli mnie nie zbawisz, nie mogę być zbawiony” Dla osoby która znajduje się w tym punkcie, i zdaje sobię sprawę że, „Muszę to mieć całkowicie poza wszystkim co robię” Bóg mówi: „Oto jest, za darmo, Od mojego Syna, poprzez jego posłuszeństwo” (zobaczymy to w następnym tygodniu) „Mój syn, poprzez swoje posłuszeństwo zapracował na sprawiedliwość, której ty nie masz”. To jest dla mnie podstawa, i moge Ci dać Jego zbawienie, przypisuje jego sprawiedliwość Tobie. Posłalem mojego Syna aby cierpiał na krzyżu za Twoje grzecy. Zrobił wszystko co musiało być zrobione dla Ciebie, aby być zaakceptowanym do wiecznego raju Oto jest, po prostu przyjdź i weź, za darmo Niech Bóg da nam uszy do słuchania, TO JEST ZA DARMO! a Ty mowisz, „Tak, ale muszę czekać aż Bog…” To jest za darmo, chodź i weź, „otrzymaj” to jest słowo w Ewangelii Jana. Otrzymaj! Musisz go otrzymać. „Dla wielu, którzy go otrzymali ” To własnie mówi w Ew. Jana, rozdział 1: „dla wszystkich, którzy Go otrzymali” On daje pełen zaszczyt, aby stać się Synem Najwyższego „Dla wszystkich którzy go otrzymali” weź! Zupełnie za darmo.

Pytasz: „Czy to naprawde tak proste, że moge po prostu przyjść i wziąść?”, I będę to mial, będę miał wszystko o czym własnie mówiłeś?” Jeśli chcesz być zbawiony od swoich grzechów – absolutnie! Oto jest! Weź, nie w moich rękach, w Jego! powiadasz, „Ale widze Ciebie, ale nie widzę jego.” Pismo mowi:, „Wzywaj imienia Pańskiego!” Nie będziesz zawstydzony, On nie zawraca nikogo, Mowi że każdego kto do mnie przychodzi, Nie wyrzucę precz. Pytasz, „Jak mogę do Niego przyjsć?” On tu jest, Jest pośród Nas. To Bóg Wszechmocny, nie zna granic. Jest blisko nas wszystkich. Jeśli wołasz, usłyszy. Możesz powiedzieć to w duchu. Możesz wołać do niego bez żadnych słyszalnych dzwięków On słyszy, zna Twoje myśli Wielu wołało do niego w duchu, On słyszał i natychmiast ich wyratował Wzywaj Go. Zbawienie jest za darmo, i może być otrzymane przez każdego, kto jest spragniony. Jeśli jesteś spragniony idź do niego i pij. Niech Bóg da nam uszy do słuchania