Bóg zmiażdzył Jezusa Chrystusa aby zbawić nędznych grzeszników

Kategoria: Fragment, Video

„Moje oczy są nieustannie skierowane ku Panu” a w Psalmie 119:18, nawet pomimo 25:15, Nie radzę sobie zbyt dobrze Psalm 119:18 jest dla mnie – “Otwórz moje oczy Panie abym mogł dostrzec cudowne rzeczy z Twego prawa!” “Otwórz moje oczy Panie!” “Otwórz moje tępe oczy.” “Otwórz te błądzące oczy i skieruj je ku Twojemu pięknu.”

Pokażę wam różnice między Chrześcijaństwem a niewolnictwem I to jest to: Niewolnictwo mowi “Popatrzcie ludzie, musicie sie pojednać z Bogiem, musicie być święci, musicie przestać tak robić, musicie robić to a nie robić tamtego a jesli nie to pojdziecie do piekła.” To jest niewolnictwo Prawdziwe Chrześcijaństwo to: Jeśli mógłbyś pochwycic blask tego kim On rzeczywiście jest nie miałbyś problemu z resztą Szukaj jego Oblicza Szukaj jego Piękna I to wszystko.

Nie szalałeś za swoją żoną zanim ją poznałeś Jeśli tak, musiałeś prawdopodobnie przyjść po porade Nie było nic co skłoniło Cie do tego aby za nią szaleć. Bo jej nie znałeś. Nie znałeś jej twarzy, nie wiedziałeś jak wygląda, nie wiedziałeś nic Ale, kiedy ją zobaczyłeś. uderzyło Cię to jak tona cegieł, jakbyś został uderzony przez pociąg W jeden sekundzie…wszystko…wiesz Siedzisz tam i człowkeu…jak moi przyjaciele „Ide na polowanie, idę na ryby, to będzie cudowny dzień” I niespodzianie, gdy idziesz do sklepu aby kupić kolejną przynętę którą potrzebujesz BAM!, oto jest Zapominasz o wszystkich ważnych rzeczach w życiu jak polowanie, ryby i tak dalej Jesteś trupem. Jeśli Twoi przyjaciele naprawdę Cię kochają, rzucają Ci line aby wyciąŋnąć Cie z tego wyciągnąć Rzuciłeś okiem i koniec! Wszystko w Twoim życiu się. zmienia Sprawy o które się troszczyłeś, teraz Cie nie obchodzą Sprawy o których nie sniłeś że istnieją, teraz wiesz że istnieją. Co to było? Rzuciłeś okiem!. I kiedy bardziej i bardziej poznajesz tę osobę, tym głębsza jest Twoja miłość. Teraz mówię o wątłym związku dwojga ludzi, który ma wiele wad.

Więc wyobraź sobie to. Wiesz czym jest zbawienie? Idziesz pewnego dnia, całkowicie ślepy na chwałę Boga, i sciągą Ci z oczu zaslepki A ty: „BAM!”, Co to jest? „Drogocenna perła, wielkiej wartości” „Jest warta zostawienia absolutnie wszystkiego za sobą” To niewiarygodne. Dlaczego ktoś mi nie powiedział?”

Nie widzisz kogoś, wyciągającego Cie z łożka rano i mowiącego „O boli mnie głowa, daj mi filiżankę kawy” “Dokąd idziesz Joe?” “A musze tam iść tam jest…” (Ziewnięcie) „Jest tam drogocenna perła którą musze odnaleźć” Nie mowi tak, dlaczego? Ponieważ uchwycił troche Chwały blasku i esencji tej perły Nawet nie mowi swoim przyjaciołom, wstaje rano, jest 3-cia nad ranem na paluszkach jak przestępca przez środek mieskania Co go motywuje? Piękno tej perły.

W ten sam sposób. Kosciele, jeśli pochwycisz jeden blask chwały Chrystusa i każdy jego przebyłysk będzie Cię prowadził do większych i więĸszych poziomów oddania i świętości Szukajcie Jego Oblicza. Szukaj jego Oblicza!

Zakończę stwierdzeniem że jest to tak bardzo bardzo ważne Najczęsicej pytanie jakie dostaje od ludzi którzy chcą wzrosnąć w Panu to to: “Wiem co mam robić, ale nie mam po prostu motywacji” “Nie mam po prostu do tego serca” Co może to naprawić? Pomyśl przez chwile Co może to naprawić? Mam na mysli, to że nie ma programu 10 krokowego ani żadnego innego Co może to naprawić? Tylko jedna rzecz. Uchwyć więĸszy i więĸszy blask Chwały Chrystusa.